Стандартизація Бізнесу

+38(095)-350-22-44

пон. – п'ят.
10:00–19:00

укр рус

Стандартизація бізнесу - оптимізація бізнес-процесів, оргструктура компанії, управлінський консалтинг

 

Підготовка і сертифікація по ISO 9001, 22000

Європейські стандарти

Асоціація з ЄС - це перш за все вихід на новий міжнародний ринок для українських компаній. Основним завданням для вітчизняного бізнесу стане завоювання своєї ніші на новому ринку і вихід на лідерські позиції.

Ми з радістю підготуємо вашу компанію і здійснимо сертифікацію за міжнародним стандартом якості. Вартість міжнародного сертифіката
ISO 9001 15 000 грн, ISO 22000 (HACCP) - 20 000 грн.


Що ми робимо?

 • Допомагаємо Вам вибрати потрібний сертифікат (міжнародний, український).
 • Проводимо аналіз і виконуємо впровадження системи якості у вашій компанії.
 • Розробляємо комплект документації, обов'язкової для отримання сертифіката.
 • Проводимо сертифікацію ISO 9001 та ISO 22000.
Дмитро Негода
(керівник компанії)

Зацікавилися?

Європейські стандарти

Однією з необхідних умов успішного функціонування компанії на європейському ринку є демонстрація таких характеристик як системність, "прозорість" бізнесу та ефективність менеджменту. Чіткість і ясність сприйняття/розуміння даних параметрів є суттєвою конкурентною перевагою як самої компанії, так і продукту або послуги, які вона виробляє.

Досягнути цього можливо шляхом стандартизації компаній (впровадження міжнародних стандартів ІСО 9001, ІСО 22000, HACCP тощо), оптимізації бізнес-процесів, що в свою чергу позитивно вплине на скорочення витрат, зростання продуктивності і збільшення обороту.

Вартість розробки документів та сертифікації

Ціна міжнародного сертифіката ISO 9001 від 15 000 грн, ISO 22000 - від 20 000 грн.
Вартість послуг розраховується індивідуально і залежить від штату компанії, терміновість сертифікації і виду сертифіката (українська або міжнародна). Телефонуйте, ми вам все розповімо більш конкретно.

Отзывы клиентов Отзывы клиентов Отзывы клиентов Отзывы клиентов Отзывы клиентов

Навіщо вам потрібна система якості ISO 9001?

 • Підвищення якості виробленої продукції і наданих послуг.
 • Можливість відстежувати і постійно поліпшувати бізнес-процеси компанії.
 • Ефективно управляти бізнесом і працівниками.
 • Зниження витрат.
 • Зменшення ризиків фінансових втрат.
 • Підвищення вартості вашого бізнесу для інвесторів.

Що дає сертифікат?

 • Надання докази якості наданих послуг та виробленої продукції.
 • Перевагу при участі в тендерах.
 • Перспектива співпраці з передовими компаніями.
 • Вихід на міжнародний ринок.
 • Упевненість споживачів у якості вашої продукції.

Що вам необхідно зробити?

 • Відправити заявку по електронній пошті, [email protected] або зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті.
 • Ми максимально детально відповімо на всі ваші запитання.
Відгуки клієнтів Відгуки клієнтів Відгуки клієнтів Відгуки клієнтів


Система менеджменту якості


Стандарт менеджменту якості ISO (ІСО) 9001-2008

ISO 9001 certified

ISO 9001 - це серія міжнародних стандартів, які перераховують вимоги до системи менеджменту якості сертифікованого підприємства або організації. Стандарт ISO 9001:2008 був розроблений Технічним комітетом ТК 176 Міжнародної Організації по Стандартизації. За основу були взяті положення і загальні ідеї теорії загального менеджменту якості. Існує думка, що перша версія серії стандартів ISO 9000 розроблено Технічним комітетом ТК 176 з оглядкою на серію стандартів BS 5750, яка була створена Британським інститутом стандартів.

Сертифікація за стандартом ISO 9001, як еволюційний крок у розвитку компанії

Сьогодні багато компаній відмовилися від системи управління відділами, розділеними своїми функціональними обов'язками, і перейшли до управління бізнес-процесами. Так звана система менеджменту якості (СМЯ) передбачає в цьому випадку системний та процесний підхід. Їх суть полягає в тому, що управління компанією розглядається як управління окремими, але взаємопов'язаними між собою процесами, які спрямовані на досягнення визначених цілей.

Також менеджмент якості передбачає ідентифікацію та вимірювання кожного з процесів на вході і виході. Це дозволяє вибудувати організаційну структуру підприємства найбільш раціональним способом за рахунок впливу виконуваних процесів. Щоб визначити ефективність роботи всієї системи в цілому на кожному її рівні, необхідно порівняння з відповідними якісними показниками.

Отже, для будь-якої компанії сертифікація ISO 9001 є найкращим підтвердженням високої якості виробленої нею продукції або послуг, що пропонуються. Якщо сертифікат був виданий міжнародною організацією, що володіє заслуженим авторитетом, то ступінь довіри до пропонованих продуктів або послуг зростає в рази.

З практичної точки зору стандарт якості ISO 9001 дозволяє зайняти більш вигідну нішу на ринку. Ідентифікувати власну організацію на тлі конкурентів, не поступитися в конкурентній боротьбі більш «сильним» компаніям.