Стандартизація Бізнесу

+38(095)-350-22-44

пон. – п'ят.
10:00–19:00

укр рус

Стандартизація бізнесу - оптимізація бізнес-процесів, оргструктура компанії, управлінський консалтинг

 

Про компанію

Наша компанія займається побудовою ефективної моделі ведення бізнесу для клієнтів з різних сфер діяльності. У нас працюють висококваліфіковані фахівці в галузі сертифікації, стандартизації та моделювання бізнес-процесів. Ми надаємо широкий асортимент послуг: від навчання працівників основам опису бізнес-процесів, до побудови та впровадження систем управління менеджментом з "нуля".

Ключові співробітники

Дмитро Негода

Керуючий партнер, засновник компанії. Керівник проектів з розробки та впровадження бізнес-процесів з багаторічним досвідом. Здійснює побудову процесного управління у вітчизняних та зарубіжних компаніях.
Єгор Андросов

Керівник проектів по впровадженню СМЯ ISO 9001. Експерт в області аудиту і аналізу процесів і процедур компаній різних видів діяльності. Проводить тренінги персоналу, є доповідачем на українських і міжнародних конференціях.
Микола Хан

Бізнес-аналітик в області продажів. Виконує проекти з впровадження бізнес-процесів в комерційних напрямках маркетингової діяльності. Виконує проекти по впровадженню проектного менеджменту, заснованого на методології PMBoK.
Аліна Локтіна

Бізнес-аналітик. Фахівець в області стратегічного і оперативного HR-менеджменту. Має великий досвід роботи у великих національних компаніях.
Наталія Ткачук

Бізнес-аналітик. Спеціаліст з фінансового менеджменту.